Przed nami 9. edycja konkursu „Teatr w Obiektywie”. Wziąć w nim mogą udział … – Radio Centrum (komunikaty prasowe)

Mistrzowie migawki mogą zacząć zacierać ręce, bo już po raz 9. startuje Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny pt. ,,Teatr w Obiektywie”, który jest realizowany w ramach corocznych Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku.

źródło: pixabay.com

Swoim zasięgiem obejmuje Polskę, Ukrainę i Białoruś. Wydarzenie skierowane jest do fotografów o różnym stopniu zaawansowania – od profesjonalistów po amatorów tego rodzaju sztuki. Konkurs ma, przede wszystkim, trafić do jak największej liczby artystów i pobudzić zainteresowanie fotografią, w tym fotografią społeczną.

O ,,Teatrze w Obiektywie” mówi jedna z organizatorek – Monika Jasińska.

konkurs

,,Teatr w obiektywie” realizowany jest w 6 kategoriach. To Portret, Artystyczne spojrzenie, Aktorzy, Wokół festiwalu, Rock and Roll oraz Reportaż. W każdej kategorii zostaną wyłonione 3 najlepsze zdjęcia. Poza konkursem, na początkujących fotografów czekać będą darmowe warsztaty.

konkurs 2

Podsumowując, wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w konkursie ,,Teatr w obiektywie” powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.teatrwobiektywie.pl.

Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku, w ramach których odbywa się wydarzenie startują 6 kwietnia w Chatce Żaka. Swoje zgłoszenia należy nadsyłać do 4 kwietnia. Zdjęcia, wyróżnione w każdej edycji Konkursu, składają się na przechodnią wystawę pokonkursową, prezentowaną przez cały rok w Lublinie i poza jego granicami. Powodzenia!

Paulina Ignatiuk

Share Button
Print Friendly, PDF & Email